Zvolte způsob prodeje a nechte si od nás poradit:

 

 

Zásadní nevýhodou komisního prodeje automobilu je, že peníze za automobil dostanete až po prodeji vozu a navíc nikdo nedokáže zaručit, že se nějaký prodej vůbec uskuteční, nebo jakou cenu za něj dostanete. Z tohoto důvodu nabízíme možnost okamžitého odkoupení a okamžitého vyplacení hotovosti. Veškerá rizika spojené s prodejem automobilu poté nese náš autobazar, který také zařídí odhlášení na dopravním inspektorátu, což Vám ušetří čas i peníze. Jedná se tedy o službu zákazníkům, kteří potřebují peníze okamžitě.


Naši technici automobil prohlédnou a po zjištění technického stavu a aktuálního stavu nabídky a poptávky na trhu Vám nabídnou nejvyšší možnou cenu. Neostýchejte se a nechte si Váš automobil ocenit přímo v našem autobazaru. V případě oboustranné dohody je možno za 5 minut sepsat smlouvu a peníze dostanete okamžitě na ruku.

 

Podmínky výkupu

Potřebné doklady pro sepsání smlouvy o odkoupení vozidla:


1)         Majitelem je fyzická osoba:

2)         Majitelem je živnostník nebo právnická osoba:

Při nepřítomnosti majitele vozidla nebo jednatele společnosti, která je vlastníkem vozidla,  požadujeme úředně ověřenou plnou moc k prodeji vozu, převzetí peněz a k převodu v evidenci vozidel.